lamp finder

Shipment

Ми турбуємося про кожного з наших клієнтів, тому для Вашої зручності є декілька способів отримання покупки :
-    Самовивозом. Ви можете безкоштовно отримати своє замовлення за адресою нашого складу, який знаходиться с. Новосілки (Києво-Святошинського району), вул. Садова 23, або в ТРЦ Магелан, за попередньою домовленістю. 
 
Товар на Ваше замовлення буде готовий до видачі впродовж трьох годин за умови його наявності на складі.
-    Адресна доставка. Доставка здійснюється кур’єром по м.Києву до входу в будівлю. Точний час та терміни доставки уточнюйте з менеджером після підтвердження Вашого замовлення. Вартість доставки 50 грн.

-    Доставка по Україні. Доставка по Україні здійснюється за допомогою кур’єрської служби «Нова Пошта» (https://novaposhta.ua/ru/office)  - this link should be called- список відділень.
Також для Вашої зручності товар може бути відправлений однією з кур’єрських служб яка представлена у Вашому місті. Час доставки займає від 1 до 5 днів в залежності від віддаленості населеного пункту. Вартість відправлень тарифікується згідно тарифів кур’єрської Â служби.


Увага! Перед відправкою весь товар перевіряється та страхується на повну вартість. При отриманні посилки Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні кур’єрської служби в присутності її співробітника. У випадку недостачі товару, або неповного комплекту (гарантійний талон, чек) необхідно скласти акт невідповідності. Якщо упаковка пошкоджена, або на товарі  виявлені механічні пошкодження Вам необхідно відмовитись від посилки.
 

The estimated shipping costs can only be used if the basket is not empty.